Gift Bar- kreatywne studio dekoracji florystycznych i balonowych

O nas

Gift Bar - reprezentowany przez zespół podobnie myślących ludzi, których łączy miłość do piękna i chęć niesienia piękna światu.

Jesteśmy za kreatywne, spersonalizowane podejście i niestandardowe rozwiązania najprostszych zadań. Dlatego zrealizowane zamówienia, które otrzymują nasi Klienci, zawsze przekraczają ich oczekiwania.

Lubimy to, co robimy i robimy to lepiej, szybciej, a czasami taniej niż inni. A wszystko dlatego, że staramy się dla Was, drodzy Klienci.

Nasi klienci

Zalety
Dzięki nam masz pewność, że zawsze otrzymujesz najlepsze produkty.

Oferujemy wyłącznie świeże kwiaty cięte z najlepszych plantacji w Holandii. Są transportowane i przechowywane w optymalnej temperaturze i wilgotności.

Używamy najlepszych balonów lateksowych z USA, krajów UE i Meksyku. Oprócz helu wypełniamy je specjalnym żelem, który przedłuża czas unoszenia się lateksowych balonów.

Tworzą dla Ciebie utalentowani floryści i dekoratorzy, którzy stale podnoszą swoje umiejętności profesjonalne. Nasi mistrzowie są szkoleni w najlepszych akademiach (Lacy Bird, FLO).

Żadnych szablonów tylko indywidualne podejście!

Regularnie uczestniczymy w międzynarodowych targach i konferencjach, śledzimy trendy i nowości.

Balon foliowy Hello Baby i serca białe i różowe balony giftbar.pl

Dostarczamy przez całą dobę, punktualnie i, co bardzo ważne, dbamy o każdy szczegół. O każdej porze dnia i nocy dostarczymy Twoje zamówienie pod wskazany adres w najlepszym stanie.

Odwiedź nasz sklep

Możemy stworzyć bukiet lub zestaw balonowy "jak na zdjęciu, tylko lepiej", unikalną kompozycję według Twoich upodobań lub zaoferować sprawdzone rozwiązanie.